Legalbank

Mevzuat ve Kararlar Bankası güncel ve geçmişe yönelik tüm hukuki belgelere internet üzerinden erişebilmenizi sağlayan bir elektronik hukuk bankasıdır. Legalbank yüz binlerce Yüksek Mahkeme Kararı, Mevzuat, Dilekçe ve Belge Örnekleri, Gerekçeleri vb. bilgi ve belge içermektedir. Mevcut belgeler her gün düzenli olarak güncellenmekte ve yüzlerce yeni belge eklenmektedir. Aynı zamanda hukuk ile ilgili online dergi ve kitaplara erişebileceğiniz platform da mevcuttur.

ERİŞİM BAŞLANGIÇ-BİTİŞ: 03 Ocak-03 Şubat 2019

Erişim Adresleri:

Legalbank Hukuk veritabanı için: https://legalbank.net/

Online dergi ve kitaplar için: https://legal.com.tr/

-legal.com.tr adresine giriş sağlayıp sağ üstte ki “online kütüphane” bölümünü tıkladığınızda size tanımlanan tüm kitap ve dergileri görüntüleyebilirsiniz..

Legalbank Elektronik Hukuk Programı;

Legalbank Hukuk ” programına yukarıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

* Yenilenen görünümü ile “Legalbank Hukuk” programı artık daha pratik ve kolay! Aradığınız tüm karar, mevzuat, belge ve dilekçelere hızlıca ulaşabileceksiniz.

* Artmaya devam eden karar sayımız 2000.000 ‘i aşmıştır. Uzman hukukçu kadromuz tarafından özetlenen, ilgili mevzuat ile ilişkilendirilen ve kavramlanan Yüksek Mahkeme kararlarına kolayca ulaşabilecek ve faydalanabileceksiniz. Yaptığınız arama sonucunda ulaşamadığınız kararları mail yolu ile talep edebilirsiniz.

Legalbank Mevzuat ve Kararlar Bankası isimli ürünümüz güncel ve geçmişe yönelik tüm hukuki belgelere internet üzerinden erişebilmenizi sağlayan bir elektronik hukuk bankasıdır.

www.legalbank.net internet sitesi üzerinden 7/24 saat esasına göre online erişilebilmektedir.

Legalbank yüz binlerce Yüksek Mahkeme Kararı, Mevzuat, Dilekçe ve Belge Örnekleri, Gerekçeler vb. bilgi ve belge içermektedir.

Mevcut belgeler her gün düzenli olarak güncellenmekte ve yüzlerce yeni belge eklenmektedir.

Her sabah Resmi Gazete doğrultusunda güncellenen sistemimiz sayesinde tüm hukuki belgelerin en son hallerine ulaşabileceksiniz.